Що за тканина атлас? Опис, характеристики, догляд за тканиною атлас

Що за тканина атлас? Опис, характеристики, догляд за тканиною атлас
  1. Історія винекнення атласу
  2. Переваги використання домотканного полотна
  3. Речі з атласу у нашому інтернет магазині

Атлас — одна з найгарніших тканин, виготовляється з шовкового волокна. При цьому завдяки своєму натуральному складу атласний матеріал володіє унікальними властивостями, які високо цінуються в текстильній промисловості. Орієнтовна вартість блузок на атласі від 300 до 600 грн. Країна виготовлення: Китай.

Історія винекнення атласу

Атласний спосіб переплетення ниток, завдяки якому досягається гладкість матерії, був винайдений китайськими майстрами ще 2 тис. років тому. Багато років він тримався в секреті, а вироби з гладкого матеріалу створювалися тільки для членів королівської сім’ї. До Росії а дальше до території України атласне полотно було завезено в XV столітті, а найбільшу популярність отримало за часів правління Катерини II. Відкриття синтетики на початку минулого століття повернуло атласу колишню славу. Додавання віскози, ацетату і поліестеру сприяло тому, що вироби з цієї тканої матерії стали більш доступними і практичними.

Переваги використання атласу

До переваг такої тканини можна віднести:

  • Матеріал добре зберігає зовнішній вигляд, не вигоряє на сонці. При дотриманні належного догляду зберігає блиск досить тривалий час.
  • Натуральні волокна в складі відмінно пропускають повітря і дозволяють шкірі дихати.
  • Атласне полотно не накопичує пилу і є гіпоалергенним.
  • Багатофункціональність і універсальність – підходить для пошиття виробів для дому та всіх членів сім’ї.

Речі з атласу у нашому інтернет магазині

  • Речі з атласу  у нашому інтернет-магазині виконані на 100% з полістеру, витримують багато циклів прання без втрати свого зовнішнього вигляду.
  • Ми давно працюємо в сфері друку по тканинах, а саме заготовок під вишивку. І все частіше зустрічаємо, як просторами інтернету продають заготовки так якби на натуральному льону. Відкриємо великий секрет, нанесення малюнку на натуральні тканини поки що технічно не можливе, по-перше вони стійкі до барвників, по-друге друк заготовок проходить під термообробкою, тому така тканина як натуральний льон просто пригорить

Фото-приклади речей з атласу